Digg  Sphinn  del.icio.us  Facebook  Mixx  Google  BlinkList  Furl  Live  Ma.gnolia  Netvouz  NewsVine  Pownce  Propeller  Reddit  Simpy  Slashdot  Spurl  StumbleUpon  TailRank  Technorati  TwitThis  YahooMyWeb
 

F1 2011

Vychází 23.září 2011

Pokračování F1 2010, které získalo ocenění od BAFTA, vyvíjí studio Codemasters v Birmighamu, pro Xbox 360, PlayStation3 a PC. Handheldové edice F1 2011 jsou rovněž ve výrobě pro Nintendo 3DS a pro NGP od Sony. Konkrétní data vydání pro handheldy budou oznámeny. Hráči v F1 2011 budou vyzváni k tomu “být pilotem, žít život a závodit” za pomoci široké škály technických a herních zdokonalení na trati i mimo ní a využívat značně rozšířených soutěžních a kooperativních prvků multiplayeru. F1 2011 bude zahrnovat všechny oficiální týmy, jezdce a okruhy ročníku 2011“efjedniček“, včetně aktuálního současného mistra světa Sebastiana Vettela. Sezóna 2011 také přinese debut Velké Ceny Indie na mezinárodním závodním okruhu Jaypee a návrat kultovního okruhu Nürburgring.

Codemasters navíc nyní nabízí hráčům jedinečnou šanci být mezi prvními na světě, kteří si zahrají F1 2011 před jejím vydáním a zazáří v budoucím videu vývojářského deníčku. Pro vstup do soutěže, jsou fanoušci vyzváni, aby položili otázku o hře ve videu, které nahrají na YouTube. Autoři nejzajímavějších a nejkreativnějších video záznamů s nejlepšími otázkami posouzené samotným vývojářským týmem budou v květnu pozváni do sídla Codemasters v Birmighamu, aby se seznámili s hrou, poznali tým a položili své otázky tváří v tvář. Tento den bude natočen a uveřejněn jako první video k nové sérii. Výherci, kteří se nebudou moci zúčastnit, budou mít také šanci stát se součástí připravovaných trailerů F1 2011 skrze předem nahrané otázky puštěné vývojářskému týmu. Pro termíny, všeobecné podmínky a vstup do soutěže zamiřte na Facebook.